Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Nejlepší Oblečení Pro První Rande 2021

Nejlepší Oblečení Pro První Rande 2021

Co si vzít na první rande? Je to dilema, které se my holky snažíme vyřešit už desítky let! Jistě, pro někoho to zní jako samozřejmost, ale když se to dostane k drátu, všichni zažijeme nějakou formu paniky v prvním šatníku, když je tlak „šaty zapůsobit“!

Svobodné dámy, vezměte si notebook - budete si chtít dělat poznámky!

Vyberte si barvu nebo oblečení, ke kterému často chválíte

Pohodlí by mělo být vaší první prioritou! Poslední věc, kterou byste chtěli udělat, je vrtět se ve svém oblečení - je třeba myslet na důležitější věci!

Nechť je vaším průvodcem poloha - váš vzhled by měl odrážet vaše prostředí! Vyberte si také jeden nejlepší majetek, kterým se můžete pochlubit, a je to. Například: Máte skvělé paže? Noste maxi šaty bez ramínek. Skvělé nohy? Noste šortky nebo sukni. Sečteno a podtrženo - příliš mnoho kůže může ve skutečnosti znamenat vypnutí a vypadá to, že se příliš snažíte.

Nezobrazujte příliš mnoho kůže! Vyhněte se extrémům, jako jsou přehnaně trendy outfity nebo těžké líčení. Přirozené a minimální je pro první rande vždy nejlepší.

Může to znít zjevně, ale věnujte si dostatek času naplánovat si, co máte na sobě!

Být rozcuchaný a vystresovaný až do vteřiny, kdy vás vyzvedne vaše rande, není způsob, jak začít! Noste také něco, co vám sedí! Nemělo by být příliš volné nebo nadměrné - něco, co předvádí vaši postavu, ale není příliš těsné.

Jednoduché šaty s nějakou bundou (v závislosti na vašem stylu - kožený bombardér, svetr, džínová bunda atd.) Jsou vždy skvělou kombinací oblečení. V závislosti na nastavení a tom, v čem se cítíte nejlíp, můžete dělat plošky nebo klínky. Konečným cílem je dosáhnout bez námahy atmosféry „právě jsem to hodil“.

Čeština
Czech