Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Velkoměstské Módní Trendy 2021

Velkoměstské Módní Trendy 2021

Suburbanizace, masový marketing, franšízing restauračních a maloobchodních řetězců, šíření televize a nemluvě o sociálních médiích, možná zvýšily přitažlivost „alternativního“ životního stylu pro jednotlivce hledající „autentičnost“.

Kombinace různých stylů, jako je elegance a sport současně, se stalo atraktivním nástrojem pro reprezentaci sebe sama. Všichni víme, jak reagují naši prarodiče, když vidí vývoj stylu v této moderní době. Prostě nemají slov. Nedokážou pochopit módní trendy, ve kterých například elegance už není jen hezké šaty pro dívku, ale dívky a chlapci mohou prakticky nosit stejné oblečení, jako tenisky, trička nebo dokonce pytlovité kalhoty. To je řečeno, pojďme se ponořit do moderních trendů velkých měst v roce 2021.

Široké nohavice

Tyto nadměrné kalhoty možná nebudou tak lichotivé jako styl objímající kůži z minulých let, ale budou hlavním trendem letošní jarní a letní módy. Široké nohavice jsou samozřejmě pohodlné a lze je kombinovat s braletami, krajkovými blůzkami nebo crop topy, které ukážou vaši ženskost, nebo se širokými tričky, blejzry a teniskami pro silný, sportovní vzhled. Ať tak či onak, elegance, kterou kladli na velkorysé a sebevědomé kroky módních dívek, je nepopiratelná.

Braletty a korzety

Nic není v duchu „letnější“ než dynamické topy. Letní léto přinášejí módní domy novou svobodu při lámání s braletou a korzetem. Letos v létě pro vás existují nejrůznější styly, od jednoduchých po barevné, jednoduché až po složité. A samozřejmě také přinášejí pozitivní energii vašim souborům ve stylu ulice.

Minimalistické sponky

Zdokonalte umění uniformy zjednodušením svého letního šatníku. Zahrnutí základů v tlumených barvách a bezproblémových siluetách neobjevuje kolo, ale je to spolehlivý přístup k elegantnímu letnímu oblékání.

Mini sukně

Letos v létě prožívají mini vozy velký návrat. Zkrácený spodní lem prodlouží vzhled vašich nohou a předvede nejmódnější obuv vaší sezóny. V nejrůznějších siluetách, látkách a spoustě květinových potisků mini nespadají.

Blejzry a trenčkoty

Blejzry a trenčkoty se staly oblíbenými položkami ve světě módy. Letos na jaře jim však značky přinesly úplně jiný pohled. Počínaje Balmainovým špičatým ramenním sakem, krátkou vestou Alexandra McQueena, fantastickou fleecovou bundou Givenchy nebo rozepnutými trenčkoty Louis Vuitton a Prada, tyto klasické designy slibují přivést léto plné nové inspirace pro milovníky módy.

Pastely

Bledá pastelová paleta uklidňuje nervy a lehce působí na oči. Nošení barev cukrovinek není jen pro miminka (nebo mileniály). Každý si může na oslavu slunovratu obléknout skvělou mátovou sukni nebo klidný levandulový sako.

Čeština
Czech