Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Nevíte, Čím Obdarovat Svou Spřízněnou Duši na Valentýna?

Nevíte, Čím Obdarovat Svou Spřízněnou Duši na Valentýna?

14. února 2021, Valentýn – den lásky. Jak to tedy plánujete oslavit? Pokud jde o oslavu, je důležité, aby se den V stal pro vašeho blízkého mimořádným. Možná jste si naplánovali romantickou večeři nebo výměnu valentýnských dárků. Můžeme vám pomoci s nápady na dárky, ale udělejte to kreativním způsobem. Nechte hvězdy rozhodnout za vás! Nyní si můžete vybrat dárek pro svého blízkého na základě jeho znamení zvěrokruhu s My Style.

Valentýnu vládnou Berani! Jste žhavým a opojným znamením, ale tento rok vás rozzáří ještě větší palebnou silou než obvykle. Je vhodná doba trávit čas s přáteli nebo s lidmi ve vašem okolí, ale buďte k sobě shovívaví, potřebujete čas i pro sebe. Vaše ambice vás můžou přimět k přemýšlení, tak buďte v klidu, Rame!

Ideální dárky pro muže ve znamení Berana: muži ve znamení berana jsou obecně velmi praktičtí a bylo by užitečné dát jim něco, co souvisí s autem, bundou nebo džíny. Ale jedině v jasných barvách. Pokud se věnují sportu, potěší je například tenisky.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženu Berana: ženy nepohrdnou vůněmi, ale zejména milují oblečení. Dávají přednost eleganci a stylu, některé pletené šaty se k nim například perfektně hodí.

KOUPIT TED'!

Býk nepotřebuje žádnou výmluvu, aby si mohl dopřát romantickou večeři pro dva, nicméně letos byste rádi pozvali i své přátelé. Spojte se se svým vnitřním já; ať už jste si toho vědomi nebo ne, jste uprostřed několika zásadních změn. Mluvit o tom v přátelském prostředí vám může pomoci získat potřebnou perspektivu.

Ideální dárky pro muže Býka: pěkná láhev vína, proč ne. Možná doplněno doplňkem, jako je šátek nebo pěkný svetr na zimu.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženu Býka: i ženy milují hudbu, ale stále více přírodu. Šála nebo zimní čepice by ji udělala radost, ale jedině v podzimních tónech.

KOUPIT TED'!  

Vztahy začínají být vážné, Blíženci, přesto vás nemusí brzdit! Vyděláváte peníze a každý, kdo chce tvořit polovinu dynamického dua ukáže, že je plně na palubě „týmu Twinstar“. Je to vzrušující doba mezi přáteli a milenci a dnes jste hvězdou vy!

Ideální dárky pro muže Blížence: boty, kombinézy, šortky a některé sportovní doplňky. Milují aktivní životní styl a oblečení, které přináší pohodlí a radost.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženy Blížence: stejně jako muži, ženy mají rádi styl a pohodlí. Světlá a měkká mikina s kapucí nebo jednobarevné oblečení pro ně bude dokonalým dárkem.

KOUPIT TED'! 

 

Existuje zdánlivá rovnováha mezi tím, jak být nezávislý Rak a jít svou vlastní cestou, a určovat si vlastní pravidla ve vztahu. Je správný čas vyhodnotit, komu důvěřujete a zvážit čí společnost vyhledáváte. Existuje spousta lidí, se kterými si užijete, ale vaše volba číslo jedna by měla být vždy vy!

Ideální dárky pro muže Raky: muži milují být doma v teple, zejména v zimě, a proto i pro ně může být skvělým dárkem pyžamo. Přehoz, pantofle, teplá deka na zimní večery a noci mohou být také skvělé dárky.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženy Raky: proč jim nedat hezké džíny nebo stylovou košili? Nebo možná i pár spodního prádla, které okoření ne jeden večer.

KOUPIT TED'!  

Lvi, zkuste to zvládnout v pohodě a využijte svou intuici. Život může být občas intenzivní, ale dnes je den lásky - tak si ho užívejte! Jste v úžasném cyklu lásky, pokud se dokážete orientovat ve svém nabitém programu ...

Ideální dárky pro muže Lvy: dárek pro muže rozhodně nesmí být jednoduchý. Rádi se předvádějí, co vlastní, takže něco stylového a sofistikovaného jim přinese uspokojení.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro Lvice: ženy milují elegantní spodní prádlo a stylové detaily ve svém šatníku. Šaty budou perfektním dárkem.

KOUPIT TED'!

Pro znamení Panny čeká vzrušující den svatého Valentýna, které v současné době velmi vážně uvažují o tom, co (a koho) milují! Očekávejte průlomy kolem závazků a uvědomění si toho, jak opravdu vypadá potěšení a zábava. Promluvte si s přáteli nebo svým přítelem a rozeberte i těžší témata.


Ideální dárky pro může:
pokud to bude oblečení, zkuste vybrat jednoduché a ne příliš honosné barvy. Muži ve znamení panny budou také rádi, když jim dáte pěkné boty.


KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženy: vše o péči o tělo bude vítáno. Stejně jako nadčasová a kvalitní móda, například svetr nebo rolák. Prostě jednoduše a stylově.

KOUPIT TED'!

  

Je to velmi významný den svatého Valentýna pro Váhy, které prodělaly velké změny ve svých vztazích! Očekávejte další změny,ať už doma a nebo v rodině. Ale dnes si užívejte váš život!

Ideální dárky pro muže Váhy: muži se rádi obléknou elegantně s hezkou bundou nebo kravatou. Někteří z nich rádi přijímají dárky, ale je důležité, aby cítili že mají po boku své blízké.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženy Váhy: ženy také milují být elegantní. Dejte jim stylové šaty nebo halenku, budou se jim líbit.

KOUPIT TED'!

  

Váš soukromý život a pocit spojení jsou silné. Štíři, můžete být nuceni se vyjádřit, jak vážně berete konkrétní vztah. Je ideální čas zvážit všechna pro a proti. Chcete přece být stale svými pány, že?  

Ideální dárky pro muže Štíra: přitahuje je vše, co je neobvyklé. Obvykle milují černé a hnědé barvy oblečení.


KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženu Štíra: na rozdíl od mužů, ženy Štíra milují světlé oblečení. Mají také rády neobvyklé styly a textury.

KOUPIT TED'!

Ze všech znamení se může letos nejvíce naučit právě Střelec. Navzdory důrazu na vaše zájmy a koníčky zvažte, jak můžete milované osobě dát pocit bezpečí. V den svatého Valentýna jste velmi vnímaví, připomeňte si, abyste investovali svůj čas i do ostatních.
Ideální dárky pro muže: Střelci muži milují cestování a přírodu. Něco pohodlného bude pro ně to pravé. Například pěkná nepromokavá a větruvzdorná bunda jim přinese radost.


KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženu: ženy Střelkyně jsou méně sportovní, ale milují cestování, takže budou rády za legíny a sportovní top.

KOUPIT TED'!

Zaneprázdněný Kozoroh: zastavte se a užijte si Valentýn! Kupte sentimentální přání, když už jste u toho ... Možná máte co do činění s domácími nebo emocionálními otřesy, napojte se na sebe, zvýšíte tak své štěstí na lásku! Udělejte si čas na ostatní a řekněte jim, že vám na nich záleží.

Ideální dárky pro muže Kozoroha: jsou velmi specifičtí ve svém výběru, takže něco minimalistického, ale stylového udělá radost.


KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženu Kozoroha: je skvělé dát jim pěknou teplákovou soupravu nebo užitečný dárek Nerady se oblékají až moc elegantně. Preferují sportovní styl. Ideální barvy jsou šedá, hnědá a tmavě zelená.

KOUPIT TED'!

  

Pro Vodnáře je to napínavý den. Ujistěte se, že jste splnili vše, co jste museli udělat. Pak si můžete svobodně užívat a bavit se. Ačkoli se v soukromém životě děje spousta věcí, vychutnejte si pocit zábavy v den lásky ...


Ideální dárky pro muže Vodnáře:
skutečný muž Vodnáře je velmi moderní a technologický. Nejlepší volbou bude pohodlné oblečení.


KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženy Vodnářky: ženy ve Vodnářích mají také rádi pohodlí, řády kombinují volnočasové oblečení s nejnovějšími trendy.

KOUPIT TED'!

Odpočiňte si od jakéhokoli pracovního stresu a užijte si tento Valentýn. Ryby, jste jedním ze skutečných romantiků. Udělejte si čas na sebe, na své osobní zájmy a touhy.

Ideální dárky pro muže Ryby: pyžamo jako dárek bude skvělý nápad, nebo třeba nová tepláková souprava.

KOUPIT TED'!

Ideální dárky pro ženy Ryby: ženy Ryby také milují pyžama a pohodlné spodní prádlo.

KOUPIT TED'!

Čeština
Czech