Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Podzimní Oblečení 2021

Podzimní Oblečení 2021

Léto ještě nekončí, ale už se těšíme na sezónu útulného kašmíru, kostkovaných sukní a dýňového koření. Loni na podzim jsme byli více než šťastní, že jsme se při práci z domova zabalili do tepláků a efektních PJ, ale letos toužíme poskládat outfity, které jsou o něco více v módě, protože pomalu začínáme zahrnovat více návštěv restaurací, kancelářské dny a setkání s přáteli do našeho plánu. Zde najdete nejlepší podzimní módní trendy pro podzim 2021, kdy můžete začít nakupovat (a nosit) právě tuto sekundu.

Nasycené barvy

Přechod z léta na podzim obvykle znamená výměnu hezkých pastelových a tropických odstínů za odstíny námořnické, khaki zelené, vínové a dalších náladových odstínů. Ale letos stále vládnou živé odstíny, i když s podzimním nádechem. Myslete na zvýrazněné tóny šperků, sytě purpurovou, hořčičnou žlutou a další bohaté možnosti. Nejlepší způsob, jak tento trend rozhýbat, je smícháním a spojením neočekávaných kombinací, jako je broskvová oranžová a jasně modrá nebo žvýkačkově růžová a měsíčková, a vytvořit tak nádherně barevný a sezónně vhodný vzhled.

Nadrozměrné úplety

Další pro nadšence pohodlí venku; pletené zboží je - samozřejmě - vždy velká novinka, kdy se blíží podzim, ale pro AW21 je to s kofeinem jako útulné. Maxi šaty XXL, nekonečné vrstvy, útulné doplňky - vzhledu, pokud jde o úplety na podzim, se meze nekladou.

Styl 90

Móda 90. let se již několik let těší návratu do centra pozornosti, ale letos na podzim očekáváme, že tento trend půjde ještě dále, když lidé budou houpat základní vzhled dekády od hlavy až k patě, než aby je používali jako akcentní kousky. Spojte své nové oblíbené bagetové tašky s pouzdrovými šaty, vysokými botami se čtvercovou špičkou a maxi-délkovými vestami. Nebo noste zkrácenou vestu přes minisukni a tenisky s kotníčkovými ponožkami. Vrstvte bílá trička a výstřední boty pod hedvábné slipové šaty, natáhněte kostkovanou bundu přes skejťácké džíny a vyzkoušejte roztomilé kombinézy s tričkem.

Kalhoty s potiskem

Vlevo a vpravo vyskakují džíny a kalhoty s hadími potisky, šachovnicovými pruhy, zebrovými pruhy a nápadnými květinami. Na rozdíl od volných širokých nohavic, které můžete nosit v létě, tyto iterace obsahují mnohem těžší a strukturovanější látky jako džín, manšestr nebo vlnu a mají přizpůsobenější střih. Bavte se spárovat je s jinými zářivými potisky nebo je jednoduše nechte ukrást show pod obyčejným černým, bílým nebo šedým svetrem.

Silné obleky

V nepříliš vzdálené minulosti mnozí z nás žili v okamžiku, kdy by bylo možné odložit oblečení pro denní práci, aby uvolnilo místo některým večírkům nebo komediím, v závislosti na plánech na páteční večer. Ale nyní je přitažlivost a přitažlivost chytrého krejčovství příliš silná a na prvním místě jsou kalhotové kostýmy. Atmosféra? Uvolněná, lhostejná a volná, obecně, což činí celou myšlenku mnohem více použitelnou na nově objevenou adoraci strečových pasů a extrémního pohodlí. Celkově zjistíte, že tóny jsou relativně měkké a bezpečné - i když ne nudné - a vytvářejí kousky, které šeptají luxus a poslední sezónu po sezóně.

Čeština
Czech