Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Globální Superstar Neymar Jr. Spojuje Síly s Kolekcí Spodního Prádla z Organické Bavlny Superdry

Globální Superstar Neymar Jr. Spojuje Síly s Kolekcí Spodního Prádla z Organické Bavlny Superdry

Brazilská fotbalová hvězda Neymar Jr. se připojuje k rodině Superdry v rámci tříleté globální dohody, která prosazuje udržitelnost pomocí 100% ekologické kolekce spodního a nočního prádla.

Partnerství představuje milník v historii společnosti Superdry, která zahájí start značky do roku 2021 rozšířením poselství udržitelného stylu. Spojení sil s fotbalovou legendou a ikonou stylu bude dále podporovat udržitelnou vizi Superdry pro budoucnost módy. Společnost Superdry se zavázala, že se do roku 2030 stane značkou se 100% organickou bavlnou. Již teď podporuje 400 zemědělců v Indii při přechodu na ekologické zemědělství v rámci iniciativy značek Grow Future Thinking.

Díky vztahu s Neymarem Jr. se Superdry zaváže k podpořezáležitostí blízkych srdci fotbalisty, např.: Instituto Projeto Neymar Jr. se sídlem v sousedství Jardim Glória v Praia Grande, kde Neymar Jr. vyrostl. V současné době má neziskové občanské sdružení registrovaných přes 2 000 dětí. Pracuje na rozšíření příležitostí pro děti, dospívající a jejich rodiny, které žijí v nelehké sociální situaci, prostřednictvím vzdělávání, kultury, sportu a zdraví.

„Neymar Jr. má jedinečný styl na hřišti i mimo něj,“ říká kreativní ředitel Superdry Phil Dickinson. „Líbí se nám jeho přístup k životu a jeho kreativita dokonale zapadá do hodnoty naší značky, která ztělesňuje ducha dobrodružství. Již vyrábíme úžasné spodní prádlo a naším cílem je, aby to bylo ještě lepší. Kromě spodního prádla ve spolupráci s Neymarem rozšiřujeme naši kolekci o stylové doplňky z organické bavlny v kolekci nočního prádla. To vše znamená, že můžete vypadat stylově a dělat dobré věci zatímco lenošíte.

Superdry je moderní značka zaměřená na poskytování vysoce kvalitních a prémiových produktů ve čtyřech kolekcích. Inspirován kulturami Ameriky, Japonska a Británie, Superdry přináší krásně zpracovaný a uvolněný styl. Metody výroby, pozornost k detailu, prvotřídní materiály a ručně kreslené vzory jsou typické pro mnoho kolekcí. Posláním značky je inspirovat a zaujmout zákazníky, kteří milují styl a zanechat pozitivní ekologický dopad.

KOUPIT SUPERDRY PRODUKTY ZDE

Čeština
Czech