Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Letní Trendy 2021

Letní Trendy 2021

Ve vzduchu můžete cítit vzrušení na léto. Když mluvíme o prázdninách, které předvádíme, o trendech v nové sezóně, které bublají, a o všeobecném nadšení pro znovuobjevující se oblečení a podpatky na pomstu, které budeme nosit v znovuotevřeném světě, letní móda je vše, o čem můžeme právě teď mluvit. Ukážeme vám nejnovější trendy tohoto léta a provedeme vás jimi.

Krásné šaty

Po znovuotevření světa jsou poslední věcí, které bychom se chtěli chytit, základy v jakékoli formě - chceme přebytek. Darujte nám všechny krásné šaty s barevnými potisky, výřezy a barvami. Celé léto chceme dělat maximum a nosit ty nejkrásnější kousky. Skvělým příkladem krásných šatů jsou Fatal Dress z Wolfordu. Šaty, které ztělesňují multifunkčnost, eleganci bez námahy, pohodlí a ženské sebevědomí. Délku šatů lze změnit a přeměnit na sukni nebo dokonce top. Od rána do noci a na cesty. Nemačkavé, prostorově úsporné a mnoho stylů. Jako něco jedinečného a udržitelného doporučujeme také šaty Aurora Monogram. Šaty z recyklovatelné příze s integrovaným designem loga s oblíbenou krátkou délkou.

Asymetrická móda

Na tradičním není nic špatného, ale teď, když máme konečně více šancí nosit plné oblečení, jsme připraveni věci rozhýbat. Asymetrické sukně jsou rychlým způsobem, jak dát vašemu vzhledu módní směr, zatímco jakékoli staré tričko nebo knoflíkové knoflíky pomohou vyvážit takový kus tvorby prohlášení. V naší nové kolekci Superdry najdete několik trendových asymetrických kousků. Přitáhnou pozornost k vašemu vzhledu a trochu je okoření.

Volánky a objem

Jakmile přijde teplejší počasí, staneme se velkými fanoušky snadných, vzdušných šatů, které si můžete hodit a vyrazit, a rozhodně hledáme možnosti s řadami a objemnými sukněmi pro rok 2021. Nejenže tento detail pomůže převzít tento jednoduchý styl řešení až do výše, je to perfektní způsob, jak upozornit na ty stonky mimo hibernaci. Hlasitost je také nadměrná. A víme, že nadměrné oblečení je vždy trend. Šaty, košile, maxi sukně a dokonce i mikiny jsou nyní v trendu.

Neonové a zářivé barvy

Další rychlý přepínač, který bude lahůdkou pro váš vzhled? Barvy v obličeji. Nyní je čas konečně říci ano neonovému, světlému, metalickému nebo pastelovému oblečení, kterému jste se možná vyhýbali před pandemií. A pokud máte opravdu náladu jen na mě, odvážte se při vybírání košile na barevný blok. Letošní léto je o jasných barvách. Nestyďte se a vyzkoušejte všechny různé barevné kombinace, ale také nebuďte příliš nadšení a nezapomeňte na doplňkové barvy a barevné kolečko.

Flitry

Flitry jsou klasickým trendem, na který jsme se spoléhali při slavnostních příležitostech - a jsme si docela jisti, že konečně opuštění domu je dost oslava. Není nutné šetřit si sukně a ano, ani flitrové kalhoty a šortky, na noci ven. Upravte si je podle body, triček, triček a dalších základních věcí, stejně jako nejspolehlivějších tenisek, aby fungovaly i během dne. Nebo si najděte stejně odvážný top - výběr je na vás!

Čeština
Czech