Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Jak Lépe Nakupovat Online: Tipy, Které Změní Váš Život

Jak Lépe Nakupovat Online: Tipy, Které Změní Váš Život

Špatně padnoucí oblečení, poškrábaný materiál a náklady na dopravu vás můžou přimět k tomu, abyste se drželi svého současného šatníku, místo abyste se dívali na nespočet webů. Nyní, když bylo mnoho obchodů zavřeno, nabízí online nakupování zážitek podobný tomu, který je v obchodě, bez obav o sociální distancování. Níže uvádíme několik tipů, jak vylepšit zážitek z online nakupování.

Poznejte své míry a zkontrolujte velikostní tabulky

Největší starostí u online nakupování oblečení je obvykle střih, protože velikosti se velmi liší v závislosti na značce. Chcete-li problém vyřešit, změřte se předem a zkontrolujte tabulku velikostí. Tabulky velikostí některých značek vám dokonce řeknou přesně, kde a jak měřit vaše tělo.

Vždy si přečtěte recenze zákazníků

Díky recenzím můžete přijít na to, jak oblečení sedí a jestli velikost odpovídá. Samozřejmě, veškerou zpětnou vazbu online byste měli brát s rezervou. Pokud ale panuje obecná shoda v tom, že malé černé šaty jsou trochu malé, tak dbejte na radu a objednejte si větší velikost.

Zkontrolujte materiál

Tento tip je velmi důležitý. Na oblečení si nemůžete sáhnout, proto v popisu hledejte jeho složení. Jedině tak zjistíte, jestli je elastické, nebo jestli vám vůbec bude příjemné na kůži.

Filtrujte své výsledky

Online obchody mají tendenci nabízet více možností než kamenná místa. Obrovské množství možností může být ohromující. Většina webů nabízí filtry, které mohou zúžit vyhledávání podle velikosti, stylu, ceny atd. A zefektivnit tak vaše nakupování.

Než nakoupíte, nahlédněte do online zásad vracení zboží

Chtěli jste se minulou sobotu dostat na poštu a poslat objednávku zpět ale nějak jste to nezvládli? Nyní jste právě zjistili, že vrácení je povoleno pouze do deseti dnů. I když jste si docela jisti o svém nákupu, tak i přesto si dejte čas na rozmyšlenou. Některé zásady jsou samozřejmě liberálnější než jiné, ale je lepší mít všechny tyto informace dříve, než cokoliv nakoupíte.

Pozor na dobu doručení

Může to trvat až tři týdny, obvzlášť objednávky ze zahraničí. Dejte si tedy pozor na dobu doručení. Pokud potřebujete šaty na párty do dvou dnů. Musíte hledat jinde. 

Čeština
Czech