Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Nakupujete vánoční dárky online?

Nakupujete vánoční dárky online?

Vánoční nakupování je zavedená tradice, které se každý rok nikdo z nás nevyhne. Tento rok tomu bude trochu jinak. Je možné, že tento sezónní rituál bude letos více o on-line nakupování díky druhé vlně COVID-19.

Právě teď je ten správný čas na nákupy! Vyberte si z našich kolekcí Superdry, Napapijri a Wolford. Provedeme vás nejoblíbenějšími trendy a ukážeme, jak se správně oblékat a užít si zimu se vším všudy.

1. Začněte s termoprádlem a teplými ponožkami. Nabízíme vám luxusní kousky z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž se budete cítit sebevědomě a výjimečně.


2. Vrstvěte! Pokud je opravdu zima, oblékněte si na termo prádlo další vrstvu. Ponožky, nejlépe vlněné nebo termo udrží vaše nohy v teple.

3. Noste kalhoty s tepelnou podšívkou. Nepodceňujte důležitost nákrčníku nebo šálu. Není to jen kousek oděvu, který zabraňuje nachlazení, ale také může být stylovým doplňkem vašeho outfitu. Poté si vklouzněte do teplých zimních bot.

4. Téměř hotovo! Oblékněte si zimní bundu, teplou čepici a termo rukavice. Nezapomeňte si zastrčit rukavice do rukávů a bundu si zapnout úplně nahoru.

Nyní byste se neměli bát zimy, protože vám kryjeme záda s naší zimní kolekcí!

Čeština
Czech