Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Inspirace na Jarní Outfit 2021

Inspirace na Jarní Outfit 2021

Je téměř čas vylézt zpod hromady robustních úpletů a pufferových bund, kterým říkáte zimní šatník, a přijmout jarní módu. Jakmile vám venkovní vzduch aktivně neublíží na obličeji, můžete své milované sukně, vesty a blejzry oficiálně vynést ze zimního spánku do čerstvého jarního světla, kam patří.

Zde jsou některé z nejlepších a nejinspirativnějších jarních outfitů a 2021 módních trendů ideálních do teplejšího počasí.

Tlumené pastely

Ano, pastely jsou trendem jara - všichni známe cvičení. Nechte typické jarní růžové, žluté a purpurové, aby se místo toho chovaly jako runway-chic tím, že budete nosit tlumené verze. Ztlumené verze se mohou stále cítit svěží, i když jsou vrstvené tmavšími sponkami.

Sportovní grafika

Athleisure je vhodný pro každé roční období, ale díky barevnému geometrickému tisku jsou jednotlivé kusy a koordinační sady tak jarní. Zkuste také experimentovat s obuví a doplňky, aby bylo letošní jaro ještě jasnější. Nebojte se kombinovat sportovní a ležérní kousky, ale pamatujte si, že je to všechno o rovnováze.

Zářivé červené

Nemusíte své červené vyměňovat za akvarelové odstíny jen proto, že počasí už není pod nulou. Stačí přidat světlý denim a dostatečné množství bílé, aby se vyvážila bohatá sytost. Jakýkoli červený kousek vašeho oblečení se může stát výrazem. Například světlé, ale jednoduché šaty, nějaké kalhoty nebo trendový svetr.

Zářivé primárky

Přeskočte hrané pastely, místo toho vyzkoušejte kombinaci elektrických primárních odstínů. Kobaltová modř, karmínově červená a kanárkově žlutá se budou skvěle hodit k některým bílým teniskám nebo kotníčkovým botám. Primárky budou vypadat dobře v atletickém stylu nebo ležérně. Také můžete experimentovat a nosit klasický oblek s těmito barvami. Hlavní výhodou je, že primárky jsou poutavé a snadno se k sobě hodí.

Čeština
Czech