Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

SS21 Módní Trendy, O Který Musíte Vědět Každá Žena

SS21 Módní Trendy, O Který Musíte Vědět Každá Žena

S rostoucí teplotou a delšími dny je letní móda oficiálně na našem radaru. Navíc s plánem o konci lockdownu začínáme přemýšlet o tom, co si oblékneme. A řeknu vám, módní trendy na jaro - léto 2021 určitě znovu obnoví vaše nadšení z oblékání. Po roce přechodu z pyžama do tepláků a zpět jsme tak připraveni dívat se dopředu a zjistit, co je pro nás letos nachystáno.

Crop topy

Nic nekřičí „léto“ tak jako crop topy. Pod blejzrovou bundu navlékněte crop top nebo vyzkoušejte bralette s potiskem, která bude po skončení lockdownu u vás jako doma! Alternativně můžete outfit opepřit něčím extra. Třeba výraznými nafouknutými rukávy nebo výrazným doplňkem. Ideální volba na teplé večery a letní drinky s kamarádkou.

KOUPIT TED'!

Průhledný

Samotný trend průhledných látek není šálkem čaje pro každého, ale tato sezóna přináší řadu skvělých nových způsobů, jak tento trend přijmout za svůj. Oblékněte si na bikiny poloprůhledné maxi šaty, které vám dodají eleganci ze 70.

KOUPIT TED'!

Pastelové barvy

Při plánování nové sezóny hledají designéři inspiraci i v obchodech se zmrzlinou. Měkké odstíny sorbetu přinášejí trochu sladkosti všemu, od vlajících maxi šatů až po široké kalhoty dokonce i kalhotové kostýmy.

KOUPIT TED'!

Kalhoty se širokými nohavicemi

Kalhoty s vysokým pasem z 80. let, ke kotníkům nebo se sklady jsou tuto sezónu zpět. Kombinujte s braletkou nebo krajkovým topem pro ženský look. Pro „tom boy“ look stačí přidat mikinu s retro sloganem.

KOUPIT TED'!

Kostkované vzory

Šachovnice bude vzorem léta, ale než se tam dostaneme, na řadě jsou dívčí kostkované vzory. Klasika, která vypadá dobře téměř v jakékoli barvě. Vyberte si z nadčasových šatů, které vám do šatníku vnesou nový vítr.

KOUPIT TED'!  

Čeština
Czech