Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Stylové a Pohodlné. Jak Kombinovat Trendy 2021

Stylové a Pohodlné. Jak Kombinovat Trendy 2021

Je to známá fráze, že bez malé bolesti nemůžete mít módu. Je však možné kombinovat pohodlí a módu? Když právě procházíme svým každodenním životem, může být frustrující nebýt v pohodlí, zvláště v chladných zimních měsících. Naštěstí existuje několik jednoduchých způsobů, jak zůstat v trendu i v pohodlí po celou sezónu.

Přidejte vrstvy

I když můžete mít oblečení, které pod ním křičí, přidání vrstev do vašeho souboru vám umožní rychle a snadno přepnout z útulného interiéru na mrazivé venku. Zatímco módně zdatný kabát může být jediným doplňkem, který potřebujete, aby se váš outfit proměnil v záviděníhodné aranžmá, vrstvy zajišťují, že i když váš kabát není v souladu s nejnovějšími módami, budete si moci bez obav užívat bohatý outfit pod ním o nedostatku pohodlí. Vrstvy zároveň mohou každému outfitu dodat na zajímavosti, což znamená, že pod něj můžete nosit naše pohodlné oblečení a chytrou bundu dodá nádech stylu.

Barevná souřadnice

Vyberte si dvě nebo tři barvy, podle kterých se bude vaše oblečení oblékat, a poté se pusťte do oblečení a doplňků - a dokonce i do líčení! Bez ohledu na to, s jakým schématem jdete, budete vypadat přitaženi k sobě.

Smíchejte textury

Hromada různých tkanin v jednom vzhledu - žebrovaný úplet, potisk hadí kůže, semiš, hedvábí, kůže atd. - a je to super šik. Můžete se rozhodnout jít odvážně s výběrem barev nebo je nechat všechny ve stejném odstínu, aby bylo míchání textur jemnější.

Noste odpovídající sadu

Toto je jeden z nejjednodušších způsobů, jak vypadat elegantně. Jakékoli koordinační dvoudílné oblečení, jako je kalhotový kostým, sukňový oblek, úplet nebo dokonce tepláková souprava, vypadá automaticky módně. Pak už jen stačí vybrat boty a další doplňky, které do toho půjdete.

Vyberte si jednobarevné oblečení

Vyberte si jeden odstín a pusťte se do toho! Díky této možnosti se oblékání na celý den zrychlí, protože zúží výběr a můžete se přizpůsobit od hlavy až k patě, aniž byste na svém oblečení strávili příliš mnoho času.

Čeština
Czech