Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Stylový Vzhled Moderních Žen v Roce 2021

Stylový Vzhled Moderních Žen v Roce 2021

Street style je moderní fenomén. V podstatě tento termín odkazuje na to, co běžní běžní lidé nosí „na ulici“, a odráží tak obecné trendy, které nosí mnoho lidí. V posledních letech se pouliční styl vyvinul v něco aspiračnějšího a inspirativnějšího a některé klíčové trendy, které se objevily, vytvářejí zájem prostřednictvím siluety, barvy, vzoru a dobře padnoucího oblečení. Moderní pouliční styl je o oblékání se do svého vlastního jedinečného stylu, který je založen na běžných trendech.
Zde je několik stylových a trendy možností.

Hra s barvami

Přidání barvy do vašeho šatníku je snadný způsob, jak přidat styl. Hvězdy pouličního stylu v minulosti dělaly pestrobarevné obleky, tonální vzhled (nosí stejnou barvu shora dolů, pouze se změnami textury a barevného odstínu) a blokování barev. Snadný způsob, jak začlenit barvu, je použít jeden „statement“ kousek a nosit s ním jiné neutrální oblečení.

KOUPIT TED'!

Vzory

Na ulici se často objevují grafické vzory a černobílá je klasika. Můžete kombinovat různé vzory dohromady, ale pokud tak učiníte, noste vzory ve stejné rodině barev nebo dokonce jen nošení dvou kusů s různě velkými vzory na nich zabrání tomu, aby se míchání vzorů příliš přeplnilo.

KOUPIT TED'!

Jednoduchost

Když na to přijde, pouliční styl vypadá, že se nejsnadněji replikuje (a pravděpodobně ty, které většina lidí skutečně nosí každý den), jsou jednoduché a elegantní. Klíčem k tomu, aby tento vzhled fungoval navždy, je oblečení, které dobře padne. Cokoli příliš nadměrné, příliš těsné nebo příliš krátké okamžitě způsobí, že to jako celek nefunguje.

KOUPIT TED'!

Přírodní tóny 

Je to jeden z nejdéle trvajících trendů za posledních několik sezón a nikam jen tak nezmizí. Tyto monochromatické a neutrální oblečení se snadno replikují a vypadají skvěle na každém. Vyberte si od pískově zbarvená obleku s rolákem nebo koženou sukni. Nebojte se experimentovat s různými odstíny tohoto neutrálního tónu - zkuste pískovou, velbloudí nebo dokonce okrovou. Příležitostí je neomezeně a je to nadčasová volba.

KOUPIT TED'!

Vyjděte ze své komfortní zóny

Nikdy neuškodí vyzkoušet něco nového. Ať už to zahrnuje jasný nový odstín, který vyniká z vaší obvyklé neutrální palety, nebo přechod od úzkých džín k těm volnějším. Osobitý styl je postaven na zkoušení nových věcí. Kdo ví, jaké trendy můžete zjistit, že máte rádi!

KOUPIT TED'!

Doplňky

Zkuste nosit alespoň jeden doplněk, ať už jde o náhrdelník, kabelku nebo krásné náušnice (nebo všechny výše uvedené). I takové maličkosti, jako doplňky dokáží oživit každý outfit a udělat z vás hvězdu.

 

Čeština
Czech