Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Trendy v Plavkách 2021

Trendy v Plavkách 2021

Letošní trend jsou také éterické volánkové výstřihy a pasové detaily, které vpravují ženskost do plavek téměř v každém stylu a potisku.

Díky neustále se měnícím pravidlům bylo v letošní cestování stále omezené. Nicméně, protože Ibiza a Malta byly právě přidány na zelený seznam a spousta z vás míří na britské pláže, mnozí najednou budou chtít kupovat nové plavky. Nakupování bikin nebo plavek může být velmi obtížné, a proto vždy doporučujeme vrhnout se na to co nejdříve. Nikdo nechce pobíhat a pokoušet se najít bikiny 24 hodin před odletem. Doporučujeme také koupit ty, který jsou vhodné pro více než jednu konkrétní příležitost. Zde jsou některé trendy plavek roku 2021, které budou slušet každému!

Bikinové kalhotky s vysokým pasem

Jedním z nejdominantnějších trendů pro rok 2021 jsou plavky s vysokým pasem. Zdá se, že neexistuje žádný limit na to, jak vysoko mohou jít. Barvy plavek mohou být všestranné, rok 2021 je rokem jasných a zářivých barev, ale také nemůžete zapomenout na černou a béžovou klasiku.

Malé černé bikiny

Investice do propracovaného černého dvoudílného kusu je ekvivalentem malých černých šatů na pláž i k bazénu. Letos návrháři představují ještě více možností pro černé bikiny, přičemž hlavní důraz je kladen na siluetu s vysokým pasem.

Barvy západu slunce

Na druhém konci barevného spektra vidíme spoustu plavek, které připomínají východ slunce nebo šťavnatou ovocnou misku. Žlutá, červená a oranžová jsou letos rozhodně trendem. Symbolizují slunce, teplo a všechny kouzelné a šťastné chvíle, které nám léto přináší.

Efektní volánky

Letošní trend jsou také éterické volánkové výstřihy a pasové detaily, které vpravují ženskost do plavek téměř v každém stylu a potisku.

Sporty Spice

Letos o sportovní plavání nebude nouze. Ať už se plánujete ponořit do bazénu, nebo dáváte přednost plavkám nez volánků a detailů, tak budete mít k dispozici širokou škálu možností inspirovaných atletikou, které nešetří stylem.

Čeština
Czech