Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Tipy na Dárky na Mezinárodní Den Žen

Tipy na Dárky na Mezinárodní Den Žen

Březen - je čas jarní nálady a jarních dárků. V předvečer svátku se všichni ptají, co dát své mamince a babičce. Muži hledají originální dárky pro své dívky a sestry, rodiče si lámou hlavu nad tím, co dát své milované dceři. Lídrem mezi dárky v tento den jsou samozřejmě květiny. Existují však i další stejně hodnotné dárky. V tomto čláknu najdete možnosti nejzajímavějších a možná neobvyklých dárků pro vaše blízké. S MyStyleCo si můžete vybrat ty nejkrásnější radosti pro vaše milované ženy.


Mikiny pod blejzry

I když “karanténních” mikin máme v současné situaci asi plné zuby, tak jedna z možností jak vyladit mikinu je vzít si ji pod sako. Mikinu stačí lehce podkasat, nebo zastrčit do kalhot. Ať už upřednostňujete nadměrné blejzry nebo perfektně padnoucí sako, tento trend nemůžete pokazit.

KOUPIT TED'!

Kožený luxus

Letos se kůže vrací k reinterpretaci každodenní klasiky. Existují kousky, které si zaslouží investici: od přepychových midi šatů s volnými rukávy až po maxi sukně do “A” a šaty ve stylu kaftanu. Díky několika kusům, které jsou již v nabídce, nebylo nikdy jednodušší začít. Mrkněte se po košilích, midi šatech nebo volných blejzrech a spárujte je s jednoduchými tričkami nebo rolákovými svetry, které vám dodají luxus do všedních dní.

KOUPIT TED'!


Denim

Denim se letos “rozvolňuje” a chytá inspiraci ze 70.let. Jeany s širokými nohavicemi, vysoký pas sevřený opaskem. Maximální pohodlí, které ale neobětuje styl.

KOUPIT TED'!

Košile

Košile je jedním z nejklasičtějších kousků v každém šatníku, ale v sezóně SS21 se mužské knoflíky dostanou do ženského kruhu. Nadměrná košile dostala novou energii, když byla vykreslena v šokově růžových odstínech nebo jemné bílé krajce. Košile jako crop top je ideální v kombinaci s kalhotami s vysokým pasem nebo dlouhými sukněmi po kotníky. Chceme tím říct, že košilí nikdy nic nezkazíte ani za dvacet let. Ve vaší skříni by měla být jasnou stálicí. Kupte si je hned teď, noste ji navždy - dobrá košile nikdy nezestárne.

KOUPIT TED'!

Moderní černé šaty

Pozdravte moderní černé šaty, tzv. kotvu vašeho šatníku. MBD budou fungovat stejně tak pro letní večery, jako v zimě, s další vrstvou pod. Elegantní maxi šaty nabízejí univerzálnost, jednoduše se přizpůsobí vaší náladě. Noste je celou sezónu s jednoduchými balerínami. Pro rozveselení outfitu přidejte třeba barevné psaníčko.

KOUPIT TED'!

Čeština
Czech