Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Jarní Trendy 2021 - Oblečení Inspirované Celebritami

Jarní Trendy 2021 - Oblečení Inspirované Celebritami

Oversized denim

Denim on denim: Je to nebezpečné. Když to uděláte správně, vypadá to úžasně - ale jeden drobný omyl a můžete skončit situací podobnou debaklu Justin Timberlake / Britney Spears z roku 2001. Naštěstí existuje několik pravidel denim-on-denim, kterými se musíte řídit, pokud se chcete vyhnout noční můře, a dovolili jsme si je rozepsat níže.

Něco o trendu double denim - často označovaných jako kanadský smoking. Dokonce i když vidíme, že známé osobnosti to mají v malíku, tak to neznamená, že nám tato kombinace vždy povede. Tento trend sebevědomě nosí Gigi Hadid, Haley Bieber a Rihanna.

 

KOUPIT OVERSIZED DENIM

Podprsenka jako top

Nosit spodní prádlo jako svrchní oděvy lze považovat za kontroverzní, ale je to všechno o tom, jak to upravíte. Pokud jste odvážní, můžete nosit podprsenku samostatně, ale nejběžnější verzi, kterou jsme viděli, jsou podprsenky s kalhotami s vysokým pasem, šortky, džíny a k tomu odpovídající svetr, džínová bunda, nebo oversized sako. Letos to bude n.1 trend. Na Kylie Jenner, Kim Kardashian a Charlize Theron můžete vidět několik podprsenkových topů.

 

KOUPIT PODPRSENKY TOPY

Metalické vzory a barvy

Je všestranná. Je trendy. Je to dotek půvabu ve vašem každodenním životě: je kovová! Můžete se spolehnout, že tento trend tady bude až do podzimu. A jedna věc je jistá. Metalíza je pro jakýkoli věk. Ale jak jej nosit tak, aby vyhovoval vašemu osobnímu stylu? Metalíza přichází ve všech formách a úrovních lesku, takže si můžete vybrat metalické předměty podle svého osobního stylu. Pro tradičnější ženu to může znamenat, že si vezme hromadu řetízků a náramků. Pro klasičtější ženu to bude metalické psaníčko. Pro bohémskou dámu třeba metalická mini sukně. A pro odvážnou ženu dokonce metalická kožená bunda, jeanynebo boty s metalickým potahem. Celkově vzato, metalíza je pro každého, bez ohledu na váš styl, velikost nebo věk. Často vidíme na modelech jako Kendall Jenner, Bella Hadid a Gigi Hadid.

KOUPIT METALICKÉ VZORY

Průsvitné oblečení

Průsvitné oblékání je tady po celá desetiletí. Přemýšlejte: Kate Moss v průhledném metalickém topu na módní párty raných 90. let Rihanna v bedazzled mesh šatech od Adam Selman na cenách CFDA Awards. Bez ohledu na to, jak populární se trend průhlednosti stal, stále je to riskantní chodit na veřejnosti s kompletně odhaleným spodním prádlem (i když vůbec). Jde o nalezení jemné rovnováhy mezi elegantními prvky a smyslností.

 

 

KOUPIT PRŮSVITNÉ OBLEČENÍ

Neformální oblek

Ať už jdete se svými přáteli nebo míříte do kanceláře, nejlepší způsob je neformální styl. Ležérní oblečení se obvykle skládá z džínů, triček a vest. Pokud dáváte přednost sukním a teniskám, jděte do toho! Jedná se o uvolněný a pohodlný typ oblékání - bavte se! Mnoho celebrit používá tento trend ve svém každodenním looku. Například Gigi Hadid, Kylie Jenner a další.

KOUPIT NEFORMÁLNÍ OBLEKY

 

Čeština
Czech