Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Základy Šatníku v Roce 2021 Pro Každého

Základy Šatníku v Roce 2021 Pro Každého

Ačkoli většina z nás prozatím vyměnila své džíny a šaty za tepláky a pantofle, pevné základy šatníku tady musí vždy být. Přiznejme si to - nikdo z nás neví, jak dlouho bude karanténa pokračovat, ale skříň se spolehlivým základem oblečení vám usnadní denní rutinu. Skříň postavená na jednoduchém výběru oblečení – to je základ. 

Pohodlný svetr

Každá žena potřebuje ve svém šatníku alespoň jeden dokonalý svetr. Tenhle je dostatečně lehký, aby fungoval na podzim, v zimě a na jaře. Barva se hodí skvěle skoro ke všemu.

KUP NYNÍ!

Šaty s potiskem

Odvážné květinové šaty nemusí zpočátku křičet „všestranné“, ale věříme, že šaty s potiskem jsou pro kompletní šatník zásadní. Tyto trendy šaty s padnoucím střihem fungují na desítky příležitostí po celý rok. Budete je nosit víc, než si myslíte.

KUP NYNÍ!

Černé body

Pokud ještě nemáte skvěle padnoucí body, teď je ten správný čas. Brzy si uvědomíte, o co jste přišly – svoboda a nikdy se nemusíte starat o to, zda vaše zastrčené tričko zůstane na místě.

KUP NYNÍ!

Mikina s kapucí

Pro dny, kdy se prostě nemůžete obtěžovat strávit více než 10 minut přípravou, se obraťte na klasický obyčejnou mikinu s kapucí. Oblíbili jsme si tuto barvu od Superdry.

KUP NYNÍ!

Univerzální vrstva

Každý z nás vlastní tričko, které miluje - ale nic nepřekoná cool tílko. Kromě toho, že jsou skvělou první vrstvou, mají dnešní tílka asymetrické výstřihy a ultratenké ramínka, které budou viditelné až příjdou slunečné dny. Ať už si jej zkombinujete s jeany s vysokým pasem nebo si je oblečete pod slipové šaty, nešlápnete vedle.

KUP NYNÍ!

Nyní můžete nakupovat naše produkty se slevou 30%! Užijte si nakupování s My Style co.

 

Čeština
Czech