Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Co Si Obléknout Na Piknik v Tomto Roce?

Co Si Obléknout Na Piknik v Tomto Roce?

Když svítí slunce, parky se najednou naplní rodinami a přáteli, kteří se na svých dekách chystají jíst pod širým nebem. Ať už se chystáte na rodinný piknik, na piknik pro dva nebo na piknik s přáteli, možná vás zajímá, co si obléct na piknik, díky kterému se budete cítit a vypadat úžasně.

Piknikové rande

Vidíte to ve filmech; romantické venkovní uspořádání s tradiční tartanovou přikrývkou, možná také svíčkami a bublinkami. Piknikové rande může být velmi romantickým způsobem, jak trochu lépe poznat svého partnera. Pokud to počasí dovolí, připravte se na západ slunce, nebo déšť a ujistěte se, že jste na to oblečeni. Šaty můžou být první věc, která vás napadne. Ale nezapomeňte, že musí být pohodlné natolik, abyste v nich byla schopná strávit celý den v přírodě. Noste vzorované košilové šaty a spárujte je s bundou nebo svetrem pro případ, že váš piknik bude pokračovat do večerních hodin.

Elegantní a jednoduché

Elegantní a jednoduchý je často nejlepší způsob, jak se oblékat na jakékoli rande, od pikniku se to nijak neliší. Neformální oblečení je ideální volbou pro takovou příležitost. Snadno se nosí, je barevné a pohodlné. Džíny v kombinaci s topem vás nejen přimějí vypadat skvěle, ale také to bude praktické, pokud se třeba ochladí. Své vysoké podpatky byste měly nechat doma. Svůj stylový piknikový outfit určitě můžete spárovat s elegantními a jednoduchými sandály.

Rodinný piknik

Piknik na letním slunci je úžasná rodinná záležitost. Pikniky s rodinou mohou trvat celý den, takže oblékání na akci pod širým nebem je zásadní. Ať už jste se svou rodinou nebo skupinou přátel, den v parku s největší pravděpodobností vyústí v hraní venkovních her, jako je kriket nebo frisbee. V takovém případě je určitě klíčem pohodlí. Na rodinný piknik zkombinujte pohodlné chinos s košilí s dlouhým rukávem nebo bavlněným tričkem. Tento klasický, ale jednoduchý letní look je ideální pro celodenní piknik venku. 

Legíny a roztomilé letní tričko jsou také perfektní kombinací. Můžete ji vylepšit svetrem, který se dá krásně vrstvit.

Pracovní piknik

Krásné počasí může být i přes pracovní týden. Dát si drink po práci v parku je přece skvělé! Naše nejlepší rada: buďte připraveni a připravte se s neformálním kancelářským outfitem. Výměna pracovních oděvů za oblečení na piknik není problém, pokud si do tašky jednoduše zabalíte pár kousků. Vyměňte si pracovní kalhoty za šortky, které lze snadno nakombinovat s vaší kancelářskou blůzou. Šortky jsou super volbou, protože se budete cítit pohodlně a uvolněně. Snažte se, abyste se v oblečení cítily pohodlně. Není nic horšího, než se v horkém počasí trápit v nepohodlném outfitu. Nezapomeňte si zabalit otvírák na víno a nějaký svetr... pro případ, že by se změnilo počasí.

Čeština
Czech