Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Co Se Nosí na Velikonoce

Co Se Nosí na Velikonoce

Bez ohledu na teplotu Velikonoce signalizuje oficiální začátek jara. Jinými slovy, je čas pozměnit šatník a zimní kousky schovat zpátky do sklepa. Ať už máte na sobě své oblíbené šaty poprvé za šest měsíců, nebo si vezmete své nové jarní sandály na zkušební jízdu, jedna věc je jistá: Vaše těžké zimní kabáty a vlněné čepice se ukládají k letnímu spánku.

Naštěstí jaro 2021 je o zářivých barvách. Od pastelových a květinových šatů až po texturované vesty v každém představitelném odstínu. Oblékání pro tuto příležitost nebylo nikdy jednodušší. Níže si přečtěte naše oblíbené nápady na velikonoční oblečení pro nadcházející dovolenou.

Jasné akcenty

Nic neříká „jaro“ jako růžová a zelená. Vydejte se ven a oblékněte si růžový blazer nebo limetkově zelený svetr, barvám se meze nekladou. Zatímco všechny barevné věci jsou trendy, růžová je bezpochyby barvou roku. Nejpopulárnějším odstínem v barevném spektru je tzv.: žvýkačkově růžová „Bubblegum“.

KOUPIT TED'!

Kalhoty a vesty

Pokud jste přísným zastáncem v triček a džínů, tak zkuste dát šanci třeba takové vestě. Vyměňte své bílé tričko za svetr a džíny za pár strukturovaných kalhot Lehce slavnostní outift, ale přesto pohodlný je tady za pár minut. Tato jednoduchá výměna dodá vašim každodenním outfitům nový, zajímavý nádech.

KOUPIT TED'!

KOUPIT TED'!

Slipové šaty a blejzry

Pokud máte barevnou averzi bez ohledu na sezónu, držte se svého osobního „looku“ a rozhodněte se pro tmavou a černou. Slipové šaty a nadměrné sako jsou nezapomenutelným oblečením. Elegantní maxi šaty nabízejí maximální univerzálnost s hlubokým výstřihem vpředu - přizpůsobte si horní část podle vaší nálady. Noste celou sezónu a přidejte křiklavou barvu pro rozbití looku.

KOUPIT TED'!

Květinový vintage vzor

Vintage květinky dosáhly boomu v létě 2020 a zdá se, že jsou tady i letos. Pokud to vypadá, že by to mohla nosit vaše babička, pak je to v trendu. Tento styl lze vidět na různých šatech, halenkách a dokonce i na blejzrech.

KOUPIT TED'!

Teplákovky

Ať už se jedná o teplákovou soupravu nebo pohodlné oblečení pro odpočinek - tento trend jen tak nezmizí. Pohodlnost je koneckonců stále klíčová. Ano, shodné soupravy a tepláky lze stále nosit po celém domě, ale fungují také pro sociální prostředí. Baví nás vylepšovat tyto outfity robustními bílými botami, sakem, vrstvenými náhrdelníky nebo rolákem. A pokud nemáte odpovídající teplákovku, můžete snadno vytvořit podobnou monochromatickou atmosféru s kousky ve stejné rodině barev.

 

KOUPIT TED'!

Čeština
Czech