Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Co Si Vzít na Pláž 2021

Co Si Vzít na Pláž 2021

Léto je oficiálně tady - zvládli jsme zimu v nošení pohodlných legín, svlékání do nejteplejších kabátů a dokonce jsme přivítali teplé pantofle zpět do našeho šatníkového repertoáru. Ale teď je čas uvést novou energii letní sezóny v celé její kráse, od teplejších teplot a delších dnů na slunci až po plavky, letní tašky a samozřejmě plážové oblečení.

Naštěstí se dnešní plážový vzhled vyvinul mimo základní bikiny a zakrytí. Ať už jde o plážový sarong, který lze kombinovat jako minisukni ve spojení s páskovým sandálem, nebo jednodílné plavky s nízkými zády, které lze nosit jako kombinézu se širokými nohavicemi, plážové nezbytnosti se staly nedílnou součástí každého dne styl. Tato sezóna je o spárování vašich nových letních módních nálezů s vašimi kousky šatní skříně na léto. A co je nejdůležitější, nejlepší plážové oblečení roku 2021 má být zábavné-myslete na odvážné, pestrobarevné doplňky a dramaticky nadměrné slaměné klobouky.

Kalhoty s vysokým pasem

Podívejte se na bezstarostně chladný vzhled léta: bikiny ve stylu bandeau s kalhotami volného střihu s vysokým pasem. Nejlepší část? Tento vzhled můžete stokrát opakovat s různými barvami, tkaninami a samozřejmě doplňky. Rozhodněte se pro klasický vzhled s jemnými náznaky zlatých šperků, jako jsou středně velké kruhové náušnice a elegantní náhrdelník. Teď už jen potřebujete plážový ručník.

Plážový Kaftan

Jen proto, že se plážové oblékání vyvinulo, neznamená to, že klasický kaftanský potah už není ve stylu-právě dostal minimalistický vzhled. Spárujte nadměrný kaftan s páskovým sandálem, obdélníkovými acetátovými slunečními brýlemi a robustními zlatými šperky, abyste dotvořili vzhled.

Plážové šaty

Jakékoli ležérní šaty jsou plážové šaty. Bosý a krásný, jste připraveni na procházku u oceánu. Nejlepší možností pro tento vzhled jsou maxi splývavé šaty z lehké a prodyšné látky. Zůstanete styloví a zároveň vám nebude horko!

Džínové šortky s vysokým pasem

Ať už spárujete šortky s teniskami a tričkem nebo sako a sandály na podpatku, jeanové šortky jsou velmi univerzální, takže letní uniformu, která se snadno obléká, můžete oblékat nahoru i dolů. Pro něco jednoduchého, ale klasického, šortky ve tvaru písmene A s hotovými lemy se cítí leštěné a zároveň kývnou na maminku z 90. let. Zatímco zoufalé cut-offs cítíte tak akorát navlečené s bikini topem na jeden den na pláži.

Bikini beach móda

Žádná dovolená za teplého počasí není zcela bez plavek. V této sezóně vidíme trendy v plavání, které se pohybují v širokém spektru, od výrazných barev, logomanie, retro tisků, textur, sportovních vibrací a mnoha dalších. Čtěte dopředu a podívejte se na naše oblíbené plavky, které budou vyhovovat vašim fantaziím a stanou se nezbytnými věcmi, které je třeba sbalit pro vaše nadcházející letní cestovní plány.


Čeština
Czech