Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Zimní Trendy 2020-2021

Zimní Trendy 2020-2021

Jak rok postupuje, tak společně s ním i módní styly. Od návrhářských showroomů a mol až po pouliční módu, letos bylo možné vyzkoušet spoustu nového ve světě módy. Od neutrálních barevných kombinací až po jasné odstíny. Připravte se na to, že prolínání těchto trendů uvidíte i následující rok.

Přírodní tóny všude

Je to jeden z nejdéle trvajících trendů za posledních několik sezón a určitě jen tak nezmizí. Tyto jednobarevné a neutrální kousky se snadno kombinují a vypadají skvěle na každém. Vyberte si od pískově zbarveného saka s rolákem až po koženou sukni. Nebojte se experimentovat s různými odstíny těchto neutrálních tónu - písková, velbloudí nebo okrová. Navíc se jedná o nadčasovou barvu – nešlápnete s ní vedle a ve skříni by vám neměla chybět.

KUP NYNÍ!

Modrý styl s přírodními tóny

 

Jako jedna z nejvýznamnějších barevných kombinací sezóny jsou oblíbenou volbou neutrální tóny s modrým nádechem. Vyberte si z elegantního hnědého obleku se zářivě modrou taškou, nebo zkuste oživit monochromatický celek v barevném odstínu a přidejte pár klasických kožených lodiček. Je to skvělá volba pro každého, navíc tak univerzální, že můžete vyzkoušet stovky různých kombinací.

KUP NYNÍ!

Puffer Piece

Nespoléhejte na své oblečení pouze kvůli teplu. Vezměte si inspiraci od předních návrhářů a vytvořte z puffer bundy nedílnou součást vašeho outfitu. Podívejte se na detaily, jako jsou hluboko umístěné boční kapsy, zúžené pasy a netradiční umístění zipů, které vám pomohou stylově řešit teploty pod nulou.

 

 

KUP NYNÍ!

Útulné šaty

Vždy budeme mít vztah k příjemným svetrům. Návrháři vytvořili svetrové šaty. Vrstvte je pod blejzry, nebo pod svetry! Chcete-li, aby šaty tvarovaly taky vaši figuru, vyberte si pevné látky s délkou pod kolena nebo do půli lýtek.

KUP NYNÍ!

Mikiny jako klasika

Mikina - jeden kus oblečení, který zůstává v naší skříni, ať už sněží, je 30 stupňů nebo někde mezi tím. Vždy existuje prostor pro začlenění mikiny do našeho outfitu. Ať už plánujete formálnější nebo ležérnější look vždy se dá mikina patřičně zkombinovat tak, aby splnila svoji nenahraditelnou funkci..

KUP NYNÍ!

Čeština
Czech