Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 10% na další nákup > ZAREGISTRUJTE SE

Blog

Wolford „Must Haves“

Wolford „Must Haves“

Pokud špičkoví módní návrháři, jako jsou Vivienne Westwood, Zac Posen a Karl Lagerfeld, chtějí pracovat se značkou, všichni módní nadšenci by měli zpozornět. Wolford - rakouská společnost známá svým vysoce kvalitním punčochovým zbožím, nyní také vyrábí více „viditelných“ kusů se stejnými odolnými, ale luxusními textiliemi.

To je důvod, proč byste se měli podívat na exkluzivní kousky na www.mystyleco.cz.

Protože spodní prádlo je podle doslovné definice vnímáno jako „nosit vespod“, existuje tendence některého prádla se rychleji opotřebit díky tření s dalším oděvem. Ultraměkké, ale odolné viskózové směsi Wolford vydrží a zachovávají si svou integritu. Opravu nestojí za to nakupovat levné spodní prádlo, které ztrácí svůj tvar nebo se rychle opotřebovává, což vede k tomu, že budete muset znovu a znovu nakupovat. Nina García, bývalá šéfredaktorka časopisu Marie Claire, uvedla, že punčochové zboží Wolford je jedinou značkou, kterou se vyplatí nakupovat.

Například naše aktuální oblíbené kolekce v sekci spodního prádla jsou Aphrodite a Venus. Můžeme je nazvat nastavitelnými, elegantními a stylovými.

KOUPIT TED'!

Prádlo by se mělo hodit k vašemu oblečení. Punčochové zboží může být více než jen funkční. Legíny Wolford a punčocháče dodávají vašemu outfitu detail, díky čemuž jsou více než užitečné. Představte si následující punčocháče spárované s černými nebo svetrovými šaty - právě jste něco obyčejného povýšili na něco mimořádného.

KOUPIT TED'!

Někdy se spodní prádlo samozřejmě nosí i jako svrchní oblečení. Spodní prádlo jako svrchní oblečení asi nebylo nikdy modernější než právě teď. Díky kvalitě jsou tyto svrchní kousky považovány za plnohodnotný kus oblečení. 

Chtěli bychom vám představit nové body - Mat de Luxe Forming String Body, protože je ultra-ženské. Toto body vylepšuje ženskou konturu v puristickém stylu a vytváří elegantní vzhled. I bez ramínek zajišťuje integrovaná podprsenka bandeau bezpečné uchycení. Zde jsou některé funkce tohoto body:

• Integrovaná bandeau podprsenka s všitými košíčky

• Zesílení vpředu účinným korzetem tvarujícím tělo

• Nastavitelné odnímatelné ramínka

Je naprosto ideální pro zvláštní příležitosti.

KOUPIT TED'!

V době, ve které žijeme, bychom rádi zmínili také vysoce kvalitní pleťové masky Wolford.

O obličejových rouškách se v současné době hovoří nepřetržitě. Tyto praktické doplňky se staly součástí našeho každodenního života stejně jako jakýkoli jiný oděv. Roušky přicházejí v široké škále tvarů a forem: od jednorázových masek, masek vyrobených z různých materiálů až po látkové masky - to vše můžete vidět na své každodenní procházce městem. Zde ve Wolfordu objevíte látkové roušky vyrobené z nejrůznějších materiálů nejvyšší kvality.

Naše roušky nejsou lékařské výrobky, a proto nejsou vhodné pro lékařské použití. Pokud jsou ale správně nošené, mohou sloužit jako fyziologické bariéry, které pomáhají minimalizovat dotýkání se obličeje, a zároveň slouží jako signál, aby si lidé udrželi bezpečný odstup. Látkové roušky jsou také stále více populární jako módní doplněk a začleňují se do nejrůznějších stylů a outfitů. Naše roušky jsou pohodlné, prodyšné a módní. Projděte si nyní náš online obchod a kupte svou vlastní Wolford roušku ještě dnes.

Při nošení obličejové roušky je třeba mít na paměti pár věcí. Nejprve si přidržte roušku před obličejem a prsty vytvarujte nosní svorku. Poté si přes uši natáhněte elastické pásky, aby rouška ​​pohodlně seděla. Nyní upravte nosní sponu tak, aby pevně seděla na vašem nosu a co nejméně vzduchu mohlo unikat nahoru. Vyrovnejte roušku tak, aby zcela zakrývala ústa a nos a neklouzala. Chcete-li usnadnit dýchání, pomůže vám to při vdechování lehce vtáhnout vaše rty. Lidé, kteří nosí brýle a mají problémy s tím, že jim je rouška mlží, tak by měli znovu zkontrolovat kovovou nosní sponu. Pokud je nosní spona zcela uzavřená a v horní části masky nemůže unikat žádný vzduch, měl by být tento problém vyřešen.

KOUPIT TED'!

Multifunkční oblečení se zde neomezuje pouze na svrchní prádlo nebo spodní prádlo. Alespoň ne ve Wolfordu, kde lze jejich „Fatal dress“ nosit mnoha způsoby. Délku těchto šatů můžeme upravit tak, aby z nich byl top a nebo sukně. 

Šaty, které ztělesňují multifunkčnost, eleganci bez námahy, pohodlí a ženské sebevědomí.. Od rána do noc, do práce nebo na cesty. Bez záhybů a spoří místo. Jsou jednoduché, univerzální a inspirují k novým stylům.

KOUPIT TED'!

Textilie Wolford jsou pohodlné, luxusní a prodyšné. Wolford neusnul na vavřínech a začal navrhovat i svrchní oblečení v té nejlepší kvalitě.

Čeština
Czech