Přehled kolekce Napapijri FW20

NAPAPIJRI: CESTA PŘES FINSKO

Kolekce FW20 oslavuje počátky značky návratem k polárnímu kruhu ve Finsku.

Není to jen inspirace, ale DNA značky, protože Napapijri ve finštině znamená doslova „polární kruh“. 

Kolekce oslavuje především přírodu, folklór a charakter Finska jako země, jejíž krása pramení ze souhry mezi půdou a vodou, mořem a pobřežím, člověkem a přírodou. Napapijri je nejen design a inovace, udržovatelné a recyklovatelné látky, ale také pestrá škála stylů spojených jedinečnou estetikou inspirovanou dechberoucí finskou krajinou.

Tato inspirace je základním kamenem značky, protože Napapijri ve finštině znamená „polární kruh“. Z toho pramení dvě klíčové kolekce The Wonder a The Tribe. Dva stejné koncepty, které se dají charakterizovat různými způsoby: The Wonder – se vyznačuje čistou a ostrou linií a prémiovými materiálThe Tribe – hravě navrací městského ducha zpět k přírodě.

The Wonder. PRÉMIOVÁ KAŽDODENNÍ KOLEKCE

FW20 Wonder kolekce se inspiruje životem v přístavu i na vodě, kde člověk musí překonávat své hranice a je vystaven tváří v tvář všem přírodním živlům a matce přírodě.

PŘÍBĚH KLÍČOVÉ KOLEKCE

Napapijri Polární Kruh

Už v kolekci FW19 jsme vám představili řadu recyklovatelných bund Infinity Anorak. Kolekci FW20 jsme zahájili plně recyklovatelnou bundou z Nylonu 6. Plníme tím závazek k vytvoření lepší budoucnosti pro módu. Recyklovatelná řada se rozšiřuje o další teplou a stylovou bundu vytvořenou díky projektu „design s nulovým odpadem“. Napapijri Circular Puffer navržen a střižen ve výrobním procesu, který optimalizoval a snížil množství odpadu.

Kolekce 20-22°

Vrchol inovace Napapijri kolekce FW20, série 20-22° odvozuje svůj název od průměrné teploty, která je člověku příjemná. Tyto zimní bundy definují základní linie a odnímatelné prvky jako je oranžová kapuce, která se stala nenápadným znakem této série. Každý kus je navržený tak, aby se snadno přizpůsobil teplotním změnám z uzavřeného do venkovního prostoru, čímž zajišťuje lepší termoregulaci. To vše díky Thermo-Fibre™, lehká a rychloschnoucí izolace vyvinutá společností Napapijri a vyrobená v ochranné atmosféře. Všechny kusy ze série 20-22° jsou vyrobeny z nejkvalitnějších recyklovatelných, voděodolných materiálu bez peří.

Dědictví

Objemy a textury tvoří základ pro větší výběr prošívaných bez péřových bund. I letos vládne námořní tématika a vybrat si můžete ze široké škály barev, které kombinují béžovou, světle šedou, žlutou, a staví vedle sebe matnou bavlnu a gumu. Bundy jsou dostupné ve dvou sezónních potiskových variantách s reflexním vláknem. Jeden je inspirovaný ledem a druhý satelitním pohledem na finskou krajinu.

Kolekce z Bavlny Supima

FW20 je odlehčená kolekce, vytvořená z prémiové bavlny Supima. Pokračujeme v přímořském duchu skrze barvy, tvary a detaily. Přírodní tóny jako je velbloudí, námořní modř, mélange šedá ve spojení s geometrickými střihy jsou inspirovány životem v moři. Roláky s prodlouženým límcem jsou v dámské i pánské verzi. Celou kolekci definují malé reflexní a oranžové detaily, které spojují všechny kousky do jednoho estetického konceptu v dokonalé harmonii s potištěným logem.