Reset značky Superdry 2020

PŘEDSTAVUJEME VÁM KOLEKCI AW20 A JEJÍ ČTYŘI NOVÉ KATEGORIE STYLŮ

2020 Odlišný a Opravdový

Reset Superdry píše novou a vzrušující kapitolu značky. Představujeme čtyři základní stylové kolekce pro muže a ženy, které ztělesňují kreativitu a význam současné kultury. 

Od vzniku značky až do současnosti byl její styl ovlivněn kulturami ve Velké Británii, Americe a Japonsku, tuto inspiraci můžeme vidět i nadále u různých stylů, které známe u i nových. Každá kolekce je projev individuality a sebevědomí.

 

Superdry Original & Vintage je první styl, který se inspiroval nadšením pro vintage, detaily, materiály a umění. Tato kolekce je vytvořena velmi autenticky. Original & Vintage je charakteristikou Superdry, kterou miluji všechny generace po celém světě. Kolekce Odkazuje na ikony stylu: džínové bundy, kostkované košile, trička a tepláky.

Superdry Studio nabízí sofistikovaný a estetický minimalismus v mužském a ženském šatníku. Tato kolekce je sebevědomě pohodlná, s čistými liniemi a super měkkými bavlněnými vlákny a vlnami. Tento druh stylu je velmi promyšlený, ale nenáročný. Studio se snaží dělat správné věci právě teď a do budoucna využít krásu přírody a ekologické materiály.

Superdry Sport Style vznikl v ulicích, univerzální estetika, která má designové prvky ve sportovním oblečení a performance. Nejvýraznějším znakem je nové provedení loga a grafika na teplácích, svrškých, lehkých a nadýchaných bundách.

Superdry X  a její nebojácná energie. Jedná se o jedinečnou interpretace mládí a energie, rušivou a svobodnou. Tato kolekce je přímo inspirována městskými grafity NY, Tokia a Londýna, která je vidět především na tričkách, teplácích a také na bundách.

Obuv Superdry má nové zaměření napříč styly, přičemž hlavním bodem je vznik veganských Superdry "Basket Lux". Certifikovány Veganskou společností a přísně testováno 172x, aby bylo zajištěno, že všechny přísady, suroviny a komponenty jsou veganské a během výrobního procesu nebyly použity žádné živočišné deriváty, produkty nebo nebyly použity vedlejší produkty živočišného původu.

Superdry upevnila svou pozici, přičemž jednou nohou stojí za ekologickou budoucností a druhou v čele stylu. Noví vývojáři jsou jen jedním ze závazku Superdry se stát udržitelnějším a šetrnějším k životnímu prostředí. Cílem je používat materiály, které respektují životní podmínky zvířat a minimalizují náš dopad na planetu.